BloodReavens

forum klanu


#1 2009-12-11 08:53:28

Propaganda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 12
Punktów :   

Podanie Propaganda

- Jak masz na imię? Jarek ( mówią na mnie Jasza, Jaszka)
- Ile masz lat? 25
- Gdzie pracujesz/gdzie się uczysz? W tym momencie PZU - studiowałem ale nie wiem po co bary wymyślili obok uczelni(oblane 5 kierunków:()
- Jakie masz zainteresowania? myślę jak tu zarobić a się nie narobić
- Jaką postacią grasz, jaki ma lvl i sprzęt? mam 3 postacie ze względu na mój krótki czas gry na tym serwerze. Glad 63 , necro 50 i spoil 61 .  Wszystkie są do dyspozycji klanu. będę grał tą która będzie najbardziej potrzebna w klanie.
- Ile już grasz na tym serwie? 3 tyg
- Ile czasu spędzasz średnio w grze? albo cały dzień albo ze względu na prace wcale (ale bardzo rzadko się to zdarza). Po otrzymaniu dofinansowania zaopatrzę się w laptopa i mogę być aktywny ciągle
- Od jakiego czasu grasz w l2? kiedyś grałem 2-3 lata temu, teraz powróciłem
- Obecność na siege to sprawa podstawowa, jak z Twoja frekwencja? oczywiście że można na mnie liczyć
- Na jakich serwerach wcześniej grałeś? dragon-network , graveland
- W jakich wcześniej byłeś/byłaś klanach? moherpower - klan znajomych z gravelanda ale jest bez przyszłości
- Akceptujesz nasz regulamin? tak
- Posiadasz program TeamSpeak i umiesz z niego korzystać? tak
- Dlaczego BloodReavens? xx411xx mnie nim zaraził;p
- Skąd o nas wiesz? xx411xx
- Czego od nas oczekujesz? Abyśmy się stali zgraną paczką
- Co oferujesz klanowi? Co tylko zechce. Nie jestem samolubem, zawsze staram się pomagać innym oraz tego samego oczekuje. Zawsze można na mnie liczyć jeśli mi nic nie wypadnie w rzeczywistości, a sprawy klanowe stawiam na pierwszym miejscu.

PS. Przepraszam że tak się zbulwersowałem za tą akademie ( że po byciu w waszej akademii muszę pisać podania jeszcze) ,  sprawy w realu mnie tak nastawiają dziś idę do lekarza to już mam nadzieje że się wszystkiego dowiem:(

Offline

 

#2 2009-12-11 13:31:00

LightMan

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 30
Punktów :   

Re: Podanie Propaganda

przyjety, pm w grze do mnie, saurez, psychodela, apok1920 o inv.
ps. najchetniej jakbys necrem gral, brakuje nam nukow
ps2. gl u lekarza

Offline

 

#3 2009-12-11 13:35:33

Propaganda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie Propaganda

ok wiec będę grał nekro. ale spoil tez do dyspozycji gdy coś będzie trzeba

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumimperium.pun.pl www.polish-elite-clan.pun.pl www.wild-west.pun.pl www.shinobi-army.pun.pl www.p-metin2.pun.pl