BloodReavens

forum klanu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-12-11 11:08:08

Caraziel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 6
Punktów :   

Caraziel

- Jak masz na imię? Patryk
- Ile masz lat? 20
- Gdzie pracujesz/gdzie się uczysz? Bezrobocie studia zaoczne na kierunku turystyka i rekreacja
- Jakie masz zainteresowania? Brak
- Jaką postacią grasz, jaki ma lvl i sprzęt? WC 43 Karmian set + pałka C z acu
- Ile już grasz na tym serwie? 2 dzień
- Ile czasu spędzasz średnio w grze? 12 godzin i wiecej w tygodniu (do czasu az prace znajde), w weekendy mniej czasem w ogole
- Od jakiego czasu grasz w l2? trudno okreslic ale pierwszy kontakt byl jakies 3 lata temu potem przejechalem wiekszosc dobrych mmo dostepnych na rynku a miedzy kazdym kolejnym bylo L2 ;p nawet miesiac retailu bylem ale to jest syf gorszy niz najgorszy pirat...
- Obecność na siege to sprawa podstawowa, jak z Twoja frekwencja? zalezy kiedy sa ;p
- Na jakich serwerach wcześniej grałeś? Allseron, Abyss, tutaj na x10 no i serwery ktorych nazw nie pamietam lub nie wytrzymalem na nich wiecej niz tydzien
- W jakich wcześniej byłeś/byłaś klanach? zwykle dochodzilem do klanow gdzie poszli kumple wiec nawet niewiem jak sie nazywaly ;p
- Akceptujesz nasz regulamin? Sure
- Posiadasz program TeamSpeak i umiesz z niego korzystać? Posiadam, raczej umiem po 4 latach siedzenia non stop ;P
- Dlaczego BloodReavens? Kurde niewiem ale po pobycie w aka stwierdziłem ze moze byc z wami smiesznie
- Skąd o nas wiesz? napisalem "LF aka" i mnie dodano ;P
- Czego od nas oczekujesz? tego ze bede mogl sie posmiac grajac i nie bede musial spamowac w giran "WC LFP"
- Co oferujesz klanowi? Buffki bo one zawsze sa w cenie


Pipiru piru piru pipiru pi

Offline

 

#2 2009-12-11 13:28:20

LightMan

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 30
Punktów :   

Re: Caraziel

przyjety, pm w grze do mnie, saurez, psychodela, apok1920 o inv

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumimperium.pun.pl www.p-metin2.pun.pl www.shinobi-army.pun.pl www.combinestheworld.pun.pl www.wild-west.pun.pl